Ettevõttest

Pärast kahe kümnendi jagu ettevõtmisi ja tegemisi, oleme tugeva ning jätkusuutliku tegevusplatvormiga, aga samas hingest ja vaimust igihaljalt noor ja arenev ettevõte.

Oleme jätkuvalt pühendunud loodu edasisele väärtustamisele, aga samas püsivalt avatud ning püüdlemas läbi ühistegevuse uutele ärisuundadele ja projektidele.

Leiame, et nii elu, kui äri edu võti peitub mõtestatud liikumises. Just edasipürgivas dünaamikas soovime luua ja jätta oma jälje koduturu majanduskeskkonda.

Ärilise kasvu ja heaolu kõrval tunneme missiooni aktiivselt ja toestavalt panustada ka oma eluterve jalajälje kujundamisel meid ümbritsevasse looduskeskkonda.

Liitu meeskonnaga

Ajalugu

2003
Asutasime ettevõtte United Partners, et läbi talletatud kogemustepagasi, omandatud teadmiste ja pikaajaliselt väljaarendatud koostöösuhete osutada korporatiivklientidele lisaväärtust finantsnõustamisega.

Paarikümne tegevusaasta vältel oleme edukalt läbi viinud tehinguid €700M+ väärtuses. Meie tegevusareaaliks ja faktiliseks koduturuks on kõik kolm balti riiki.
2006

Otseinvesteeringud ettevõtetesse

Laiendasime oma väärtuspakkumist kapitaliinvesteeringutega. Käesoleva ajani oleme investeerinud 25+ ettevõttesse tööstusest ja logistikast finantstehnoloogiani. Edukalt väljunud 6 ettevõttest.
2013

Esimesed investeeringud elamukinnisvarasse

Avardasime investeerimishorisonti kinnisvara valdkonda. Koostöös partneritega oleme edukalt reasliseerinud elukondliku 8 projekti ning väljaarendanud 10 000 m2 elamispinda.
2016

Baltic Logistics Portfolio 1

Asutasime ühistegevuses pikajaliste investoritega Balti kaubanduslogistika fookusega kinnisvarfondi.
81 000 m2 & €80M+ portfell, jätkuv investeerimisfaas ja ambitsioonikate tegevusplaanide realiseerimine peaksid portfelli kasvu lähiaastatel mitmekordistama.
2018

Equity United

Kaasasime institutsionaalset kapitali ja asutasime kasvufookuses balti ettevõtete orienteeritud erakapitali fondi. Fondi aktiivse investeerimisperioodi vältel oleme rahastanud alternatiivenergia, ekspordile orienteeritud tööstusettevõtete ja infotehnoloogia projekte.
Lisaks ainelisele kasvutoele üritame "käsi mullas" aidata kaasa investeeritud ettevõtete heale käekäigule.

Tööpakkumised

Analyst

Learn more

Kui ülaltoodud positsioonid ei vasta täielikult Sinu kvalifikatsioonile, kuid oled noor ja motiveeritud talent, siis oleme Sinust alati huvitatud.